سبد خرید 0 ‎0تومان

قوانین و مقررات فروشگاه کوثر

قابل توجه : به علت نوسانات شدید در قیمت ها ، لطفا در خرید خود دقت فرمائید.چراکه کالای خریداری شده با توجه به نوسانات لحظه ای فقط در همان لحظه قابلیت لغو و برگشت هزینه دارد

تمامی محصولات داخل سایت دارای کارت گارانتی می باشند.لذا از شما خریدار محترم خواهشمند هستیم قبل از خرید محصول تاریخ دقیق شروع و اتمام گارانتی را با واحد فروش کامپیوتر کوثر چک بفرمایید.

برخی کالاها در فروشگاه در کنار کالای دیگر به صورت باندل به فروش می رسند و قابل فروش به صورت غیرباندل یا تکی نمی باشند. در صورت خرید مشتری بدون هماهنگی به صورت تکی، وجه پرداخت شده به حساب ایشان واریز خواهد شد.

امکان ثبت سفارش کالا به صورت هم زمان در فروشگاه ممکن است در برخی اوقات صورت پذیرد که در این حالت محصول برای اولین پرداخت کننده فاکتور می گردد و برای سایر خریداران نیز مبلغ عودت داده می شود.

عودت وجه تنها به همان کارت خریداری شده از سایت امکان پذیر است.

شرایط بازپس فرستادن کالا:

*چنانچه کالا پس از تحویل، دچار مشکل شده باشد و این اشکال از طریق استفاده نادرست از کالا(نصب و راه اندازی،تنظیمات، نگهداری و استفاده غیر متداول و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا، قید شده است) رخ نداده باشد، مشتری میتواند کالا را با هماهنگی بخش پشتیبانی کامپیوتر کوثر و با در نظر گرفتن شرایط زیر باز پس فرستد.در غیر اینصورت از عودت آن خودداری نمایید.

قابل توجه شما خریدار محترم :

پردازنده های باکس شرکت اینتل شامل مهلت تست و تعویض نمی شوند.

پردازنده های فاقد باکس شرکت اینتل شامل 24 ساعت مهلت تست می باشد و در صورتی که خراب باشد بدون اینکه آسیب فیزیکی دیده باشد ، بر روی مادربرد درست جا نخورده باشد و مشکل از سمت سیستم شما نبوده باشد می توانید پردازنده را برگشت بزنید و پس از تست و بررسی در صورت خرابی از سمت خود پردازنده برای شما تعویض و ارسال می گردد.در صورتی که مشکل از سمت شما باشد قابل تعویض نمی باشد.

--کالا بدون هیچ گونه خط و خش، ضرب دیدگی، شکستگی ، سوختگی و بدون آسیب فیزیکی باشد.

-- کالا درون کارتن و جعبه اصلی که خریداری شده و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی یا درج توضیحاتی روی آن ، برای کامپیوتر کوثر ارسال شود.

-- هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

قابل توجه : در صورتی که خریدار از خرید خود منصرف شده باشد:

--در این حالت تا زمانی که بسته ارسالی از فروشگاه خارج نشده یا کالا به دست مشتری نرسیده باشد، یعنی مشتری کالا را از پست تحویل نگرفته باشد، در هر شرایطی میتواند کالا را مرجوع کند

--همچنین در برخی مواقع مشتری درخواست دارد محصول خریداری شده بعد از چند روز ارسال شود که در این صورت تا 24 ساعت اجازه مرجوعی محصول را دارد.

-- هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

هنگام تحویل بسته دقت کنید : چنانچه بسته ارسالی هنگام تحویل به شما دارای اشکالات ظاهری نظیر ضربه خوردگی،مخدوش بودن بسته بندی، رطوبت، تو رفتگی و ... باشد، شما می توانید بسته را تحویل نگرفته و با پشتیبانی کامپیوتر کوثر موضوع را در میان بگذارد.

تحویل گرفتن بسته تحت هر شرایطی از پست یا پیک یا ناوگان حمل به منزله قبول کالا و تایید سلامت فیزیکی کالا می باشد .

همچنین در زمان تحویل کالا از مامور ارسال کننده آن ، در زمان حضور ایشان بسته باز و کالا چک شود.چراکه در صورت شکستگی کالا ، ضرب خوردگی کالای درون پک یا عدم مطابقت کالا با مشخصات مندرج در سایت کالا تحویل گرفته نشود و تحویل مامور دهید