سبد خرید 0 ‎0تومان

اسمبل رایگان سیستم

ارسال درخواست پیش فاکتور

درخواست پیش فاکتور و راهنمایی

شما با مشاوره و راهنمایی از ما قطعات سخت افزاری مناسبی را نتخاب کنید و می توانید در خواست خود را از طریق واتس آپ به شماره 09010430248 و یا از طریق ایمیل به آدرس kosarcp@yahoo.com ارسال فرمایید.ما در اولین فرصت پاسخ شما را خواهیم داد. و ما نصب و مونتاژ آنها را به صورت رایگان انجام می دهیم.در ضمن تمامی قطعات تست می شوند و در صورت کوچک ترین نقص فنی یا ایراد سریعا تعویض می گردند.


با خیالی راحت سیستم بخرید

برای اسمبل رایگان سیستم خود حتما باید قطعات (مادربرد ، پردازنده ، پاور و کیس ) از ما خریداری گردد.دلیل آن هم این است که احتمال دارد کالایی که شما از جایی دیگر خریداری کردید و ما قرار است اسمبل آن را انجام دهیم ایراد داشته باشد و شاید در حین کار به سایر قطعات آسیب برساند.پس لطفا قطعات را به صورت کامل و با قیمت های مناسب به صورت اورجینال همراه با گارانتی اصلی از فروشگاه آنلاین کامپیوتر کوثر تهیه فرمایید.
اسمبل مطمئن و تست و چک کردن قطعات


یکسال خدمات رایگان نصب ویندوز و نرم افزار عمومی و تخصصی

یکسال خدمات به صورت رایگان || نصب رایگان ویندوز ، نصب رایگان نرم افزار های عمومی و تخصصی

شاید شما نیاز به برخی نرم افزار های عمومی خاص و یا حتی تخصصی داشته باشید.پس کامپیوتر کوثر برای رضایت و راحتی شما خریدار محترم در نظر دارد تا در زمان اسمبل سیستم و یا حتی بعد از تحویل سیستم به مدت یکسال خدمات پشتیبانی سیستم شما را به صورت رایگان انجام دهد.این خدمات شامل : نصب ویندوز ، درایور سیستم ، بررسی و تست و عیب یابی سیستم شما و همچنین نصب انواع نرم افزار عمومی و یا تخصصی می باشد.فروشگاه کوثر تمام سعی و تلاش خود را می کند تا همیشه مشتری های خود را راضی نگه داشته و تا آنجا که می توانیم نیاز های مشتریان خود را بر آورده سازیم.
تعریفمان را به دیگران و ایرادمان را به خودمان بگوئیدآدرس دفتر : مشهد - بلوار سجاد - بعد از چهارراه خیام - نبش خیابان بیستون - مجتمع تک - طبقه ششم - واحد603

آدرس فروشگاه : مشهد - بلوار سجاد - بعد از چهارراه خیام - نبش خیابان بیستون - مجتمع تک - طبقه دوم - واحد319


تلفن مشاوره فروشگاه : داخلی13- 14 37638090 -051 آقای ایمان اشک زری

موبایل : 09010430248 آقای ایمان اشک زری